21 Mart Nevruz Bayramı

Değerli Akademik ve İdari Personelimiz, Fakültemizin kuruluşunun 20. Yılı etkinlikleri kapsamı ve 21 Mart Nevruz Bayramı dolayısıyla ‘Fidan Dikimi’, ‘Panel’ ve ‘Hoş Geldin Nevruz konulu Davetli Uluslararası Karma Sergi’ düzenlenecektir. Baharın habercisi olarak kabul edilen Nevruz Bayramı ve 20. Yılımız dolayısıyla gerçekleştireceğimiz tüm etkinliklerde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

20. Yıl Fidan Dikimi:

Saat: 13.30 Yer: Güzel Sanatlar Fakültesi Bahçesi

Panel: Nevruz Buluşmalar

Saat: 14.00 Yer: GSF Mavi Amfi

Sergi Açılış ve Kokteyl: Hoş Geldin Nevruz Davetli Uluslararası Karma Serg

Saat: 16.00Yer: GSF Fuaye Alanı

0

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin misyonu, ülkemizin ve bölgemizin sahip olduğu tarihsel ve kültürel altyapıyı, güncel gelişmeler çerçevesinde yorumlayan, yüksek nitelikli akademik programları kurgulamak; bu programlar ile evrensel düzeyde sanat ve tasarım ürünleri ve bilgisi üreten sanatçılar, tasarımcılar ve akademisyenler yetiştirmek; toplumsal veriler ve ihtiyaçların sanat ve tasarım ürünlerine dönüşümüne katkı sağlamak; toplumun sanatsal, sosyal ve kültürel gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamak; evrensel düzeyde kültür ve sanat alışverişini gerçekleştirebilmektir.

Vizyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, eğitim, öğretim, araştırma, sanat ve tasarım alanlarında kaliteyi sürekli iyileştiren, toplumsal sorunlara ve çevreye duyarlı, girişimci, sanat ve tasarım alanındaki etkinlikleri ve ürünleri ile evrensel düzeyde eğitim veren bir kurum; gerekli akademik ve idari kadrolar ile birlikte teknik donanım ve mekânsal imkânlara sahip bir Fakülte olmayı hedeflemektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus Antalya / TÜRKİYE
Tel: 0 242 310 62 11/62 97 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 310 62 00 - Özel Kalem