21. Uluslararası Likya / Kaş Kültür ve Sanat Festivali

29 Haziran- 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında 21.Uluslararası Likya / Kaş Kültür ve Sanat Festivali kapsamında“AKDENİZİN RENKLERİ IV” adlı karma sergi düzenlenecektir. Festival Jürisi tarafından seçilen eserler sergide yer alacaktır. Serginin ön değerlendirmesi için dijital görsellerin 28.05.2018 tarihine kadar ekteki form ile akdenizgsfetkinlikler@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Başvuru Formu

İrtibat için: Arş. Gör. Mukaddes Dönmez

İrtibat numarası: 0242 310 4223

 

0

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin misyonu, ülkemizin ve bölgemizin sahip olduğu tarihsel ve kültürel altyapıyı, güncel gelişmeler çerçevesinde yorumlayan, yüksek nitelikli akademik programları kurgulamak; bu programlar ile evrensel düzeyde sanat ve tasarım ürünleri ve bilgisi üreten sanatçılar, tasarımcılar ve akademisyenler yetiştirmek; toplumsal veriler ve ihtiyaçların sanat ve tasarım ürünlerine dönüşümüne katkı sağlamak; toplumun sanatsal, sosyal ve kültürel gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamak; evrensel düzeyde kültür ve sanat alışverişini gerçekleştirebilmektir.

Vizyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, eğitim, öğretim, araştırma, sanat ve tasarım alanlarında kaliteyi sürekli iyileştiren, toplumsal sorunlara ve çevreye duyarlı, girişimci, sanat ve tasarım alanındaki etkinlikleri ve ürünleri ile evrensel düzeyde eğitim veren bir kurum; gerekli akademik ve idari kadrolar ile birlikte teknik donanım ve mekânsal imkânlara sahip bir Fakülte olmayı hedeflemektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus Antalya / TÜRKİYE
Tel: 0 242 310 62 00
Tel: