Doç. Şemseddin Ziya Dağlı Suluboya Resim Sergisi

Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Öğretim Üyesi Doçent Şemseddin Dağlı’nın suluboya resim sergisi 15 kasım -26 kasım 2021 tarihleri arasında üniversitemiz Olbia Sanat Galerisinde izleyiciye sunulacaktır. Son dönem çalışmalardan oluşan sergi açılışı saat 17:00 da pandemik kurallar gereği kokteyl ve resmi açılış olmadan  gerçekleştirilecektir. Üniversitemiz mensupları ve sanatseverler davetlidir.

0

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, evrensel sanat felsefesi düşüncesinin önemini kavrayan, ulusal ve uluslararası kültürel değerlerin farkında olan, güncel, toplumsal, sanatsal-bilimsel gelişmelere hâkim ve bu gelişmeleri çağdaş bir vizyonla yorumlayabilen bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, tüm bölümlerinde sürdürdüğü akademik eğitim-öğretimin yanı sıra sanat ve tasarım alanlarında ulusal ve uluslararası hümanistik ve kültürel değerleri takip eden, güncel sanat algı ve dinamiklerine hâkim, süreç içerisinde edindiği uygulamalı ve kuramsal bilgilerini sanat eserine dönüştürebilme donanımına sahip gençler yetiştirerek, uluslararası düzeyde tercih edilen bir akademik eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus Antalya / TÜRKİYE
Tel: 0 242 310 62 11/62 97 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 310 62 00 - Özel Kalem