GSF 20. YIL KUTLAMA TÖRENİ VE MEZUNLAR SERGİSİ (8 KASIM 2019)
Fakültemizin kuruluşunun 20. Yılı dolayısıyla düzenlemiş olduğumuz “20.Yıl Kutlama Töreni ve Mezunlar Sergisi” etkinliği 8 Kasım 2019 Cuma günü Saat: 14.30‘da Fakültemiz Mavi Amfi ve Fuaye Alanı‘nda gerçekleştirilecektir. 20. Yılımızı birlikte kutlamak üzere katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.
Mavi Amfi Tören Programı:
 
– İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu
– Protokol Konuşmaları
– 20.Yıl Belgeseli Gösterimi
– Müzik Dinletisi (Antalya Devlet Opera ve Balesi Sanatçıları ve GSF Müzik Bölümü Öğretim Elemanlarının katılımıyla)
– Protokole Anı Hediyelerinin Takdimi
– GSF’de 20. Yılını Dolduran Akademik ve İdari Personele Çiçek Takdimi
– Geçmişten Günümüze (Topçular’dan- Kampüse) GSF Arşivinden Fotoğraflar (Slayt Gösterisi)
– 20.Yıl Seramik Pano Açılışı
 
– GSF Mezunları Eserlerinden Oluşan Sergi Açılışı ve Kokteyl

0

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin misyonu, ülkemizin ve bölgemizin sahip olduğu tarihsel ve kültürel altyapıyı, güncel gelişmeler çerçevesinde yorumlayan, yüksek nitelikli akademik programları kurgulamak; bu programlar ile evrensel düzeyde sanat ve tasarım ürünleri ve bilgisi üreten sanatçılar, tasarımcılar ve akademisyenler yetiştirmek; toplumsal veriler ve ihtiyaçların sanat ve tasarım ürünlerine dönüşümüne katkı sağlamak; toplumun sanatsal, sosyal ve kültürel gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamak; evrensel düzeyde kültür ve sanat alışverişini gerçekleştirebilmektir.

Vizyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, eğitim, öğretim, araştırma, sanat ve tasarım alanlarında kaliteyi sürekli iyileştiren, toplumsal sorunlara ve çevreye duyarlı, girişimci, sanat ve tasarım alanındaki etkinlikleri ve ürünleri ile evrensel düzeyde eğitim veren bir kurum; gerekli akademik ve idari kadrolar ile birlikte teknik donanım ve mekânsal imkânlara sahip bir Fakülte olmayı hedeflemektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus Antalya / TÜRKİYE
Tel: 0 242 310 62 11/62 97 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 310 62 00 - Özel Kalem