Handan Saygon Dayı “Fotobiyogafik Bir Söyleşi”

Handan Saygon Dayı “Fotobiyogafik Bir Söyleşi” adlı sunumuyla 22 Nisan Perşembe Saat 21.00 ‘de canlı yayında İFSAK TV’nin konuğu olacak.

Fotoğrafçı, Akademisyen Handan Saygon Dayı, sanatsal yolculuğunu bizlerle paylaşıyor. Fotoğraflardan oluşan biyografisi, sanatçının fotoğraf serüvenini sunarken aynı zamanda Türkiye’de 80’lerden günümüze fotoğraf eğitimine ve Türkiye’de fotoğrafın dönüşümüne de odaklanıyor.

0

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, evrensel sanat felsefesi düşüncesinin önemini kavrayan, ulusal ve uluslararası kültürel değerlerin farkında olan, güncel, toplumsal, sanatsal-bilimsel gelişmelere hâkim ve bu gelişmeleri çağdaş bir vizyonla yorumlayabilen bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, tüm bölümlerinde sürdürdüğü akademik eğitim-öğretimin yanı sıra sanat ve tasarım alanlarında ulusal ve uluslararası hümanistik ve kültürel değerleri takip eden, güncel sanat algı ve dinamiklerine hâkim, süreç içerisinde edindiği uygulamalı ve kuramsal bilgilerini sanat eserine dönüştürebilme donanımına sahip gençler yetiştirerek, uluslararası düzeyde tercih edilen bir akademik eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus Antalya / TÜRKİYE
Tel: 0 242 310 62 11/62 97 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 310 62 00 - Özel Kalem