Mezun Bilgi Sistemi

Değerli mezunlarımız;

Mezun Bilgi Sistemi (https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx)  üniversite sonrası mezunların birbirleriyle ve üniversite ile iletişimlerini devam ettirebilmeleri için oluşturulmuş sosyal bir platformdur. Mezunlarımız bu platforma kayıt olarak üniversitemizin yapmış olduğu etkinlik ve sağladığı diğer ayrıcalıklardan haberdar olabilmektedir. AÜ Mezun Bilgi Sistemi üzerinden Üniversitemiz Kariyer Merkezine gelen tüm iş ilanları ve mezunlarla ilgili tüm etkinlikler mezunlarımızla paylaşılacaktır.

Sizlerin desteği ile gelişecek olan bu iletişim platformu ile yakın zamanda aktif olacak Mezun Memnuniyet Anketine katılabilir, yönetim ve diğer mezunlar ile iletişim kurabilirsiniz. Vereceğiniz katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Bu sisteme düzenli aralıklarla girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Üniversitemiz Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünün, Üniversitemiz mezunlar ağını büyütmek ve mezunlar arasındaki dayanışmayı ve bağlarımızı güçlendirmek, iletişimimizin devamlılığını sağlamak ve daha verimli işbirliği olanakları oluşturmak, mezun temsilcileri seçmek ve görevlendirmek amacıyla oluşturduğu  Mezun Temsilciliği Programı önem arz etmektedir.
Eklenme tarihi :15.09.2023 17:01:35
Son güncelleme : 15.09.2023 17:04:03